Přihlášení na: Uvědoměním k akci s Mariem Sikorou


Úspěšní lidé, týmy a organizace sdílejí jednu společnou kvalitu a tou je schopnost změny. Schopnost přizpůsobit se požadavkům měnícího se prostředí místo toho, aby zůstali u starých způsobů.

Seminář je postaven na třech jednoduchých a přitom velmi nosných principech: na uvědomění, autenticitě a akci.

Uvědomění se skládá ze schopnosti pozorovat sám sebe v reálném čase. Tedy v okamžiku, kdy se věci dějí. Díky tomu můžeme rozpoznat chování a vzorce, které jsou efektivní a slouží nám a ty, které jsou neefektivní. Důležité je také naučit se stanovit si velmi specifické cíle změny, tedy toho, co chci změnit.
 
Autenticita je dle slovníku pravost, ryzost, původnost, hodnověrnost. Autenticita znamená spojení našeho pohledu na svět s reálným světem. Jedná se o proces, v němž zpochybňujeme naše předpoklady, identifikujeme závazky i přání, která jsou rozporuplná a tím brání změně. Autenticita znamená přerámování těchto konfliktních tužeb a předpokladů tak, že se překonají a díky tomu můžeme růst a rozvíjet se. Tento krok je v procesu změny často velmi podceňovaný, ale rozhoduje o úspěchu či neúspěchu změny.
 
Akce je osvojení si nového chování a strategií aplikování tohoto chování v každodenním životě. Jde o vytvoření nového efektivního návyku chování, který nám pomáhá lépe se přizpůsobit našemu okolí. 
 


TermínMístoLektorCena
12.10. - 14.10.2018Park Atrium, Modřanská 621/72Mario Sikora6000,- Kč

Osobní informace *

*
*

*
*
*

*
Platba
Převodem  - Zaplaťte převodem na náš účet
Fakturou  - Zaplaťte prostřednictvím faktury
Benefit  - Zaplaťte pomocí našeho benefit programu
Poznámka
Potvrzení