Přihlášení na: Udělejte změnu a získejte, po čem toužíte

 

aneb 
Cesta k rychlému růstu


For english version scroll down, please.

Úspěšní lidé, týmy a organizace sdílejí jednu společnou kvalitu a tou je schopnost změny. Schopnost přizpůsobit se požadavkům měnícího se prostředí místo toho, aby zůstali u starých způsobů.

Seminář je postaven na třech jednoduchých a přitom velmi nosných principech: na uvědomění, autenticitě a akci.

Uvědomění se skládá ze schopnosti pozorovat sám sebe v reálném čase. Tedy v okamžiku, kdy se věci dějí. Díky tomu můžeme rozpoznat chování a vzorce, které jsou efektivní a slouží nám a ty, které jsou neefektivní. Důležité je také naučit se stanovit si velmi specifické cíle změny, tedy toho, co chci změnit.
 
Autenticita je dle slovníku pravost, ryzost, původnost, hodnověrnost. Autenticita znamená spojení našeho pohledu na svět s reálným světem. Jedná se o proces, v němž zpochybňujeme naše předpoklady, identifikujeme závazky i přání, která jsou rozporuplná a tím brání změně. Autenticita znamená přerámování těchto konfliktních tužeb a předpokladů tak, že se překonají a díky tomu můžeme růst a rozvíjet se. Tento krok je v procesu změny často velmi podceňovaný, ale rozhoduje o úspěchu či neúspěchu změny.
 
Akce je osvojení si nového chování a strategií aplikování tohoto chování v každodenním životě. Jde o vytvoření nového efektivního návyku chování, který nám pomáhá lépe se přizpůsobit našemu okolí. 

Seminář bude veden v anglickém jazyce a překládán do českého jazyka.
 


TermínMístoLektorCena
12.10. - 14.10.2018Park Atrium, Modřanská 621/72Mario Sikora8000,- Kč

Ochrana osobních údajů Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme (VEVA CZ a PhDr. Eva Velechovská) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka Přihlásit se / Závazně objednat vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním nutným pro zaslání produktů, newsletterů a dalších informací k našim akcím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat stisknutím tlačítka ODHLÁSIT v každém zaslaném emailu.
Osobní informace *

*
*

*
*
*

*
Platba
Převodem  - Zaplaťte převodem na náš účet
Fakturou  - Zaplaťte prostřednictvím faktury
Benefit  - Zaplaťte pomocí našeho benefit programu
Poznámka
Potvrzení